15.2.2023 – otevřený workshop pro veřejné zadavatele ke stavebním smluvním vzorům FIDIC

Pro všechny tuzemské veřejné zadavatele pořádá Česká asociace konzultačních inženýrů, z. s., 15. února 2023 od 11 do 12 h online workshop (platforma MS Teams). Workshop se bude věnovat tématu stavebních smluvních vzorů FIDIC. Akce je pro přihlášené zdarma. Přednášejícím bude jeden z nejpovolanějších expertů k danému tématu a to konkrétně JUDr. Lukáš Klee, Ph. D., LL.M., MBA.

Pro všechny tuzemské veřejné zadavatele pořádá Česká asociace konzultačních inženýrů, z. s.,  dne 15. února 2023 od 11:00 do 12:00 hod. online workshop (MS Teams), který se bude věnovat tématu stavebních smluvních vzorů FIDIC. Workshop bude zdarma a přednášejícím bude jeden z nejpovolanějších expertů k danému tématu, a to konkrétně JUDr. Lukáš Klee, Ph. D., LL.M., MBA. Podrobnější pozvánka s informacemi (PDF) ke stažení.

Cílem připraveného workshopu je základní seznámení veřejných zadavatelů se stavebními smlouvními vzory FIDIC, které se v Česku již rozsáhle používají a pomáhají nastavit transparentní a funkční prostředí veřejných zakázek.

Stěžejní témata workshopu:

– základní informace o jednotlivých smlouvách FIDIC

– příklady z praxe

– možnosti vzdělávání a využití i ve vazbě na digitalizaci a BIM

Registraci prosím potvrďte jmenovitě do 13. února 2023 na elektronické adrese jana.margoldova@cace.cz. Před konáním workshopu Vám bude zaslán odkaz (link) pro připojení na online schůzku.

Tel.: +420 604 237 681

Copyright © 2023 Česká asociace konzultačních inženýrů